NAŠA POKOŽKA JE VYSTAVENÁ VLASTNÝM PROCESOM STARNUTIA

Ako starne naša pokožka?

 Kyselina hyalurónová je dôležitým stavebným prvkom pokožky. Jeho hlavnou úlohou je viazať vlhkosť na spôsob špongie, a tým pádom dodáva pokožke plnosť. Kyselina hyalurónová stimuluje fibrolasty na tvorbu prirodzeného kolagénu organizmu a elastínu. Produkcia kyseliny hyalurónovej nášho tela sa začne znižovať už v 25. veku života. V dôsledku toho sa začína odbúravať pružnosť a kapacita skladovej vlhkosti, ako aj účinnosť boja proti škodlivým voľným radikálom sa postupne znižuje, ktoré sa vytvárajú v dôsledku fajčenia, užívania alkoholu, stresu alebo slnečného žiarenia. Tým pádom sa rýchlejšie odbúrava aj množstvo kyseliny hyalurónovej produkované vlastným telom. Tieto faktory celkovo vedú k tomu, že každému inak starne pokožka a vytvárajú sa vrásky. 

Normálna pokožka 

V pokožke hojne sa vyskytujúci hyalurón stimuluje fibroblasti na tvorbu kolagénu a elastínu vlastného organizmu, dodávajúc tým pokožke pružnosť. Popritom všetkom vlastná hmotnosť hyalurónu je schopná viazať hoci aj viacnásobok množstva vlhkosti. Pokožka je hladká a svieža. 

Na mieru šité & mimoriadne účinné omladenie pokožky 

Dostupné sú špeciálne na mieru šité hyalurónové sérumy, ktoré sú vhodné pre Váš BIOS AGETM faktore. Každé sérum obsahuje taký komplexum exkluzívnych účinných látok, ktoré sa skladá zo špeciálnej molekulárnej štruktúry z mimoriadne efektívnej bimolekulárnej kyseliny hyalurónovej a s pridanou účinnou látkou, v súlade s výnimočným BIOS AGETM faktorom.