Aloe Vera Soft Spray

Aloe Vera Soft Spray
Intenzívny prírodný sprej obsahuje extrakt z Aloe Vera Barbadensis Miller, účinnú zložku Alantoín a extrakt z rastliny Chelidonium Majus. Vďaka vhodnému pomeru zloženiu ide o ideálny prostriedok na upokojenie poškodenej pokožky, napr. Pri popáleninách, odreninách, pocitu svrbenia či pri začervenanie.
Bez parabénov a chemických zložiek.
Aloe Vera
Extrakt AloeVera je v kozmetike využívaný pre svoje regeneračné účinky. Polysacharidy obsiahnuté v extrakte zaisťujú dostatočnú hydratáciu buniek. Aktívne zložky extraktu pomáhajú znižovať rozmnožovanie baktérií a stimulujú fibroblasty (základné bunky väzivového tkaniva rozptýlené u človeka v rôznych častiach tela), tým dochádza k rýchlejšej obnove buniek.
Alantoín
Táto účinná látka podporuje obnovu tkanív a pre svoje cenné vlastnosti je hojne využívaná v kozmetológiu i lekárstve, najmä pre výrazné regeneračné a upokojujúce účinky.
Alantoín priaznivo pôsobí v hojivých procesoch tým, že podporuje delenie buniek.
Chelidonium majus
Extrakt známy tiež pod názvom lastovičník s obsahom účinných alkaloidov izochinolinového typu je zvonka používaný u mikrobiálnych ekzémov, na nehojace sa, hnisavé rany, vredy predkolenia i bradavice. Pomáha tiež pri výskyte kožných plesní.
Návod na použitie:
Podľa potreby naneste malé množstvo na pokožku a nechajte voľne uschnúť.
obsah: 100 ml 

10,50 €
Please select variants first