IMUNE - green gold 180 kapsúl

vypredané

IMUNE produkt budúcnosti pre vitalitu

Starostlivosťou o svoje vnútorné orgány pomáhame nielen svojmu organizmu, ale aj celej psychike. Ľudské telo nemôže produkovať antioxidanty, takže by mal byť dostatočne zabezpečený ich príjem.

IMUNE od firmyWellstar je produkt s prvotriednym zložením. Skladá sa zo štyroch najcennejších mikrorias - Chlorella Vulgaris, Spirulina Platensis, Lithothamnium Calcareum a Haematococcus Pluvialis - je jediným produktom na svete, ktorý má takéto komplexné zloženie.Riasy sú koncentrovaná životná energia, pretože obsahujú až 4 000 druhov výživných látok, ktoré majú 90 % vstrebateľnosť v ľudskom organizme.

Chlorella Vulgaris - stavia Imune na prvé miesto. Dokáže vďaka svojej jedinečnej bunečnej konštrukcii vyplaviť všetky usadené škodlivé a toxické látky z organizmu. 

Spirulina Platensis - je drobulinká špirálovitá mikroriasa, ktorá fotosyntézou premení energiu slnka na výživné látky. 

Lithothamnium Calcareum - tretia najdôležitejšia zložka výrobkov Wellstar. Jej význam spočíva vo vysokom obsahu vápnika, ktorý dosahuje v ľudskom organizme až 90 % vstrebateľnosť. Lithothamnium obsahuje 34 % vápnika v čistej, prírodnej, organickej forme. Živá riasa má červenú farbu, ktorá sa po vysušení mení na bielu. Táto riasa je naviac bohatá na horčík, železo a mnoho ďalších stopových prvkov.

Haematococcus Pluvialis - antioxidant na úrovni prírodných divov! Pre neutralizáciu voľných radikálov potrebujeme prirodzený antioxidant. Astaxanthin, ktorý táto jedinečná mikroriasa v sebe kumuluje v najvyšších známych množstvách spomedzi všetkých organizmov, je vo vedeckých a lekárskych kruhoch známy ako najúčinnejší prírodný antioxidant na svete.

Jeho vlastnosti:

- 20 krát silnejší než jeho syntetická verzia- 50 krát silnejší než betakarotén- 60 krát silnejší než vitamin A a C - 550 krát silnejší než vitamín E

Vitálne - živé riasy

- sú bez chemických prísad a konzervantov- obsahujú 4 000 vitálnych látok- majú 90 % vstrebatelnosť- ich pestovanie je kontrolované a certifikované - sú absolútne čistým prírodným produktom, nie sú návykové

Obsahujú:

- o 300 % viac vápnika ako mlieko- o 2.300 % viac železa ako špenát- o 3.900 % viac betakaroténu ako mrkva- o 375 % viac bielkovín ako tofu

IMUNE napomáha pri liečení a normalizácii nasledovných stavov:

- astma- alergická astma- alergie- normalizácia vysokej hladiny cukru v krvi (nie u vrodenej cukrovky)- zúženie ciev- nízky alebo vysoký krvný tlak- prekyslenie organizmu- reumatické svalové zápaly- žalúdočné vredy- Parkinsonova choroba (najdôležitejšia liečba neurodegeneratívnych ochorení)- Alzheimerova choroba (najdôležitejšia liečba neurodegeneratívnych ochorení)- chronická hnačka- normalizácia stolice- reflux (pálenie záhy)- nastavenie hladiny cholesterolu (aby sa zabránilo oxidácii LDL cholesterolu)- časté únavy- celulitida- nadbytočná váha- rakovina, zhubné choroby (prevencia niektorých nádorov)- problémy srdečného a cievneho systému- liečenie vírusu HIV (AIDS)- neplodnosť- škodlivé UV žiarenie (UVA a UVB efekt)- ochorenie srdca (normalizácia srdečnej frekvencie)- stres- cievna mozgová príhoda (ochorenie spôsobené nedostatkom kyslíka)- ochrana proti srdcovým a mozgovým príhodám- zlepšuje kvalitu vlasov, pokožky a nechtov

Dávkovanie: obvykle sa odporúča užívať 1. týždeň: 1-2 tobolky denne, 2. týždeň: 2-4 tobolky denne, 3. týždeň: 4-6 toboliek denne, 4.týždeň: 6 toboliek denne - podľa závažnosti ochorenia.

Nie je možné predávkovanie - organizmus všetko, čo nespotrebuje, vylúči. Dávkovanie u detí konzultujte. Zapite veľkým pohárom vody a cez deň zvýšte príjem tekutín!!!

IMUNE prináša pocit väčšej vitality a energie počas všedných dní a zlepšuje schopnosť koncentrácie.

Riasy, o ktorých sa tu hovorí, nie sú žiadnym všeliekom ani zázrakom. Vitálne látky, ktoré nám často chýbajú a sú v riasach obsiahnuté, posilňujú náš imunitný systém a vďaka tomu sa telo k zázraku dopracuje samo!

49,90 €
Please select variants first